OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč
Polski  Czech  Deutsch

Skiareály v sousedství

Bezprostřední okolí našeho penzionu nabízí mnoho příležitostí k zimním sportům. Lyžařský areál Vítkovice-Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m.n.m. a lyžaři si zde mohou vybrat jednu ze 4 sjezdových tratí. Tři se nacházejí na lanové dráze nazvané Prezidentský expres a jedna na vleku zvaném Jizerka. Proč Prezidentský expres? Otevírání lanovky se totiž zúčastnil tehdejší český prezident Václav Klaus, proto byla pojmenována Prezidentským expresem. Díky umělému zasněžování nabízí areál vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům po celou zimu. Na své si tady přijdou i milovníci večerního lyžování. Prohlédněte si mapu Skiareálu Vítkovice-Aldrov.

Další areál pro zimní sporty, moderní skiareál Benecko, nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Leží v nadmořské výšce mezi 700 až 1000 m.n.m. a díky tomu se nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku. Zaručuje tak nejenom čistý vzduch ale i nejvíce slunečných dnů v celém roce. Na Benecku je k dispozici přes 5km sjezdových tratí (z toho se navíc ještě 75% uměle dosněžuje). Jsou tu členité prosluněné svahy nejen pro začátečníky a mírně pokročilé, slalomový svah pro sportovně naladěné lyžaře, dva snowparky, jeden dětský Skipark a Family aréna. S vašimi dětmi tady můžete i sáňkovat a bobovat. Samozřejmostí je večerní lyžování při umělém osvětlení. Prohlédněte si mapu Skiareálu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.